موشن گرافیک

تیزر موشن گرافیک

“اسطوره شماره یک این است:  آن را خلق کن، دیگران به دنبالش خواهند آمد”

تیزرهای موشن گرافیک تکنیکی جدید برای  معرفی و پرزنتیشن خدمات یا محصولات شما می باشد. در ابتدای براساس هدف از ساخت تیزر که ارائه میدهید با توجه به خدمات یا محصولات شما توسط تیم ایده پردازی سناریو ارائه می شود و تیم طراحی با توجه به سناریو ارائه شده  از قالب های گرافیک جذاب استفاده می کند و با در هم آمیختن آنها شکل زیبایی از نظر بصری به ویدئو میدهد و در انتها با توجه به خواست شما از موسیقی و گوینده صدا آشنا و معروف استفاده می نماییم تا ویدئویی جالب برای معرفی هر چه بیشتر کسب وکارتان در فضای دیجیتال ومجازی داشته باشید.
موشن گرافیک برای تیزر تبلیغاتی در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است . در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی را دارین موشن گرافیک این انتخاب خوب برای شما می باشد. موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات و برند خود می تواند مورد توجه مخاطبان خود قرار بگیرد.

ساخت تیزر موشن گرافیک حرفه ای برای نمایش محصول و برند به صورت انیمیشن و جذاب ساخته می شود که می تواند مخاطبان را جذب خود کند و یک تیزر مقرون به صرفه تر از تیزر های سنگین ویدیویی می باشد.

موشن گرافیک به شکل جدی با ورود تلویزیون، تولد یافت و سپس با محکم شدن بنیان هایش و اقبال هنرمندانی چند که کارهایشان را در این مدیوم عرضه نمودند به سایر حیطه ها گسترش پیدا نمود و با پیدا شدن هنرهای دیجیتال به نوعی از بلوغ و کمال نسبی دست پیدا نمود . در ابتدا از آن برای متحرک سازی آرم و لوگو شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد. اما کم کم دامنه ی استفاده از موشن گرافیک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و … نیز به آن وارد شد. آنگونه که امروزه نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای یافته است.

Shopping Cart
Scroll to Top