تیزر صنعتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تیزر صنعتی
شرکت تبلیغاتی تان اگر حاوی ایده مهمی نباشد، همانند عبور یک کشتی در تاریکی مطلق خواهد بود.عکاسی و فیلمبرداری صنعتی سبک جدیدی از راه های ارتباطی است که شعار و سخن را با زبان تصویر و حرکت به مخاطب می رساند. عکس صنعتی ،فیلم صنعتی یا فیلم تبلیغاتی یکی از انواع برندسازی است که مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد و هر چه کیفیت کار بهتر باشد مشتری را بیشتر ترغیب می کند.
فیلم تبلیغاتی و صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود. هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست.
می توانید شرکت ، کارخانه ، مغازه ، محصولات ، خدمات و هر چیزی و هر جایی را که دوست دارید مشتریان و مخاطبان شما مشاهده نمایند ، در قالب یک فیلم تبلیغاتی (تیزر تبلیغاتی ) تهیه نمایید . چنانچه گفت و گو و صحبتی با مخاطبان خود دارید ، می توانید آن را حین پخش کلیپ و زمانیکه بخش های مختلف در ویدیوی تبلیغاتی پخش می شود ، مطالب را توامان به سمع و نظر بینندگان برسانید تا توضیحات و نکات تکمیلی شما را همزمان با تماشای کلیپ ، بشنوند . یا اگر کلیپی را برای پخش در تلویزیون و تبلیغ در رسانه ملی مد نظر دارید ، امکان این فراهم است که همه مطالب مزبور را بدین منظور پایه ریزی و اجراکرد . حتی برای پخش از صدای ملی ، رادیو ، می توان صوت این کلیپ را با تعدیلات و تغییرات مناسب ، تهیه کرد .
شما با ساخت یك فیلم تبلیغاتی بسته به نیاز خود در هر كدام از بازه های ٥ تا ١٥ و یا ١٥ تا ٣٠ دقیقه ای تجربه ای كاملا نو در كسب و كار را كشف خواهید نمود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Shopping Cart
Scroll to Top