جعبه سازی

[vc_row][vc_column][rev_slider alias=”slider-3″][us_separator][vc_column_text]

جعبه شیرینی با بهترین کیفیت

امروزه طراحی خاص و زیبای جعبه های شیرینی قابل توجه بسیاری از قنادی ها و حتی مشتریان آن ها می باشد. به همین منظور ما در مجموعه ژرف اندیشان توانسته ایم با همراهی طراحان مجرب در زمینه طرح های خاص  و استفاده از بهترین مواد اولیه رضایت قنادان را جلب نماییم

جعبه شیرینی
جعبه شیرینی

با استفاده از مقوای ایندربرد (پشت سفید) و بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپی به چاپ درب جعبه شیرینی پرداخته و برای تنه  از مقوای اصفهان استفاده نموده ایم

ژرف اندیشان  با جلب رضایت مشتریان و دارا بودن نشان استاندارد بر روی جعبه ها و رعایت اصول و قوانین بهداشتی در زمینه تولید جعبه شیرینی  از مجموعه های معتبر می باشد.

با توجه به روند صعودی قیمت کاغذ و مقوا و به تبع آن افزایش قیمت کالا مجموعه ژرف اندیشان سعی در برقراری تعادل و ثابت نگه داشتن قیمت جهت رفاه حال مشتریان را دارد تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جعبه شرینی را به بازار عرضه نماید.

کادر تخصصی طراحی ژرف اندیشان با توجه به سلیقه مشتریان و رعایت اصول طراحی حرفه ای جعبه شیرینی در کمترین زمان طرح مورد نظر مشتری را آماده خواهد کرد.

رویه جعبه های  شیرینی و کیفیت آن

ایندر برد(پشت سفید): این نوع مقوا یکی از بهترین و با کیفیت ترین مقواهای موجود در بازار جهانی به شمار می رود که از آن برای تولید درب جعبه های شیرینی استفاده می کنند جنس این مقوا از درختان شمالی می باشد که نوعی استخوانی و مقاوم دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

جعبه شیرینی تولید شده از مقوای ایندربرد در مقابل رطوبت و سرمای یخچال مقاوم است این نوع مقوا به عنوان مقوای بهداشتی برای بسته بندی محصولات غذایی کاربرد زیادی دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1002″ size=”us_600_600_crop”][us_image image=”999″ size=”us_350_350_crop”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

مقوای پشت طوسی:

این نوع مقوا یک نوع کاغذ ضخیم می باشد که برای چاپ های تک رنگ و دو رنگ مورد استفاده جعبه شیرنی  قرار میگیرد مقوای پشت طوسی غالباَ در صنعت مواد شوینده و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد این نوع مقوا از مواد بازیافتی تهیه می شود.

علامت استاندارد :

امروزه استانداردهای جعبه شیرینی مورد توجه بسیاری از قنادان و وزارت بهداشت قرار گرفته است در خطوط تولیدی جعبه های بهداشتی ژرف اندیشان از دستگاه ها و مواد بهداشتی استفاده شده و بلافاصله پس از تولید بسته بندی می شود.

مجموعه ژرف اندیشان  با دارا بودن  نماد استاندارد جعبه شیرینی با نشان استاندارد به بازار عرضه می کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1011″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”884″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”870″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”873″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1013″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1014″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1015″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_image image=”1016″][/vc_column][/vc_row]

Shopping Cart
Scroll to Top